Mens Results Jump to
Womens Results Jump to
Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Siyat Mohamed 11.25h SR Madison
2. 11 Jabril Parks 11.39h SR Roosevelt
3. 12 Micheal Elliott-Reed 11.69h Franklin
4. 10 Saul Gutierrez 12.10h SR Roosevelt
5. 10 Braedyn Weaver 12.27h Madison
6. 12 Lhamont Guy 12.32h PR Madison
7. 10 Eh K-Nyaw 12.54h Franklin
8. 11 Ellis Ransdell 12.81h Franklin
9. 10 Davonte Clayton 13.24h Franklin
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jabril Parks 23.78h SR Roosevelt
2. 12 Lhamont Guy 23.83h PR Madison
3. 12 Chikuru Baleke 23.93h Roosevelt
4. 11 Ndayisaba Mugwaneza 24.10h PR Roosevelt
5. 12 Micheal Elliott-Reed 24.22h Franklin
6. 11 Jake Lukens 24.87h SR Madison
7. 10 Braedyn Weaver 25.34h Madison
8. 10 Jordan Hill 25.70h PR Madison
10 Anthony Wilson DNS Franklin
12 Derrick Temple DNS Franklin
11 Augustine 'Shaka-Mgbadigha DNS Franklin
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Henry Mong 51.04h PR Franklin
2. 11 Ndayisaba Mugwaneza 53.63h PR Roosevelt
3. 11 Jake Lukens 54.50h PR Madison
4. 12 Chikuru Baleke 55.55h SR Roosevelt
5. 10 Jordan Hill 58.45h PR Madison
9 Anthony Busani DNS Franklin
12 Lashaun Emile DNS Madison
11 Ellis Ransdell DNS Franklin
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Henry Mong 2:01.91h Franklin
2. 12 Connor Griffin 2:04.40h SR Franklin
3. 11 Lammi Kalil 2:09.26h PR Roosevelt
4. 12 Tyler Straub 2:11.69h Franklin
5. 10 Solomon Duke 2:11.78h SR Franklin
6. 12 Derrick Temple 2:12.19h PR Franklin
7. 12 Brian Mulch 2:13.73h SR Madison
8. 9 Chris Ping 2:15.05h PR Roosevelt
9. 12 Ali Talasow 2:17.35h PR Madison
10. 10 Jake Morrow 2:24.21h Madison
11. 10 Max Jacobs-Swerbilov 2:33.11h Madison
11 Davis Robbins DNS Franklin
1500 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Simon Walsh 4:20.53h Franklin
2. 11 Lammi Kalil 4:22.75h SR Roosevelt
3. 10 Solomon Duke 4:26.06h Franklin
4. 10 Gus Harquail 4:31.11h PR Madison
5. 12 Ali Talasow 4:53.73h Madison
6. 12 Brian Mulch 5:48.43h SR Madison
7. 10 Jake Morrow 5:49.07h SR Madison
11 Davis Robbins DNS Franklin
3000 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Will Eaton 9:18.78h SR Franklin
2. 11 Richard Puro 9:39.27h PR Franklin
3. 12 Luis Hernandez 10:03.19h PR Franklin
4. 11 Miles Drake 10:03.36h PR Franklin
5. 12 Torrien Bruce 10:13.93h Franklin
6. 10 Jackson Hartigan 10:23.59h Franklin
7. 9 Ty Rooper 10:46.81h Madison
8. 12 Shaun Hannan 11:52.50h SR Madison
12 Lucas Copp DNS Franklin
12 Jacks Vu DNS Madison
10 Gus Harquail DNS Madison
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Josiah Greene 16.94h Roosevelt
2. 12 Nabil Khan 18.00h PR Madison
3. 11 Ty Rodriquez-Deitas 18.96h PR Madison
4. 12 Kale'anahe Slaughter 20.01h Roosevelt
5. 10 Justin Chen 20.72h PR Franklin
6. 11 Phay Kyaw 20.98h Franklin
7. 9 Jusein Feng 23.05h PR Madison
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Nabil Khan 46.93h Madison
2. 11 Ty Rodriquez-Deitas 48.65h PR Madison
3. 10 Ben Folger-vent 50.63h SR Madison
4. 11 Phay Kyaw 54.46h Franklin
5. 10 Justin Chen 55.30h Franklin
10 Holden Hindes DNS Madison
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Saul Gutierrez 45.33h Roosevelt
2 Michael Elliott-Reed 47.25h Franklin
3. Relay Team 50.19h Madison
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Tyler Straub 3:39.41h Franklin
2 Saul Gutierrez 3:47.02h Roosevelt
3 Lashaun Emile 3:48.30h Madison
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Abdi Hassan 47-00.00 Madison
2. 12 Gene Taka 44-05.50 Roosevelt
3. 12 Lata Talanoa 36-10.00 Roosevelt
4. 9 Jamarius Jenkins 35-04.00 Franklin
5. 12 James Merrifield 34-06.50 Franklin
6. 10 Rory Sullivan 32-07.00 Madison
7. 12 Andrew Hoach 32-04.50 PR Roosevelt
8. 10 Francisco Avila-Ortiz 31-00.00 Franklin
9. 9 Cody Carlson 30-08.50 Franklin
10. 12 Peter Nguyen 26-08.00 Madison
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Abdi Hassan 121-03 Madison
2. 12 Gene Taka 107-00 PR Roosevelt
3. 10 Reyjon Williams 104-04 Roosevelt
4. 12 James Merrifield 92-03 Franklin
5. 12 Andrew Hoach 90-08 Roosevelt
6. 10 Rory Sullivan 82-04 Madison
7. 9 Cody Carlson 74-00 Franklin
8. 12 Peter Nguyen 49-07 Madison
10 Jake Morrow SCR Madison
10 Francisco Avila-Ortiz FOUL Franklin
9 Jamarius Jenkins SCR Franklin
Javelin - 800g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Gene Taka 137-08 Roosevelt
2. 12 Abdi Hassan 134-02 Madison
3. 12 James Merrifield 122-07 Franklin
4. 12 Lata Talanoa 116-10 PR Roosevelt
5. 10 Dylan Tackett 113-00 PR Franklin
6. 11 Nathaniel McCoy 112-00 PR Franklin
7. 10 Brody Sparks 93-02 Franklin
8. 10 Rory Sullivan 92-06 PR Madison
9. 12 Peter Nguyen 43-08 SR Madison
12 Kale'anahe Slaughter SCR Roosevelt
11 Asher Dukes SCR Madison
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Siyat Mohamed 5-10.00 Madison
2. 11 Evan Johnson 5-06.00 Franklin
3. 10 James Demmings 5-04.00 Franklin
4. 9 Keyshawn Sanders 5-02.00 PR Roosevelt
5. 9 Jayden Sweazey 5-00.00 Franklin
9 Jalen LyDay SCR Roosevelt
10 Jalen Kelly NH Roosevelt
10 Max Berger NH Franklin
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Evan Johnson 9-00.00 Franklin
2. 11 Joey Rose 8-06.00 PR Franklin
3. 10 Ben Folger-vent 7-06.00 Madison
4. 11 Acme McConnell 7-00.00 PR Franklin
10 Edward Polyakov SCR Madison
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Cabree Figueroa 20-02.00 PR Roosevelt
2. 12 Micheal Elliott-Reed 19-11.50 PR Franklin
3. 12 Prabhjot Mangat 18-11.00 PR Roosevelt
4. 9 Anthony Busani 18-06.50 PR Franklin
5. 12 Kale'anahe Slaughter 17-09.00 PR Roosevelt
6. 12 Nabil Khan 15-07.00 Madison
10 Max Berger FOUL Franklin
10 Simon Worley SCR Franklin
12 Lashaun Emile SCR Madison
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Cabree Figueroa 43-05.50 PR Roosevelt
2. 12 Josiah Greene 40-11.25 PR Roosevelt
3. 11 Evan Johnson 40-07.00 Franklin
4. 12 Siyat Mohamed 39-00.00 Madison
5. 10 Ben Folger-vent 38-11.50 PR Madison
6. 12 Prabhjot Mangat 36-04.25 Roosevelt
7. 12 Nabil Khan 34-04.00 PR Madison
8. 9 Jayden Sweazey 33-00.00 Franklin
10 Max Berger SCR Franklin
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Satear Keo 14.25h Franklin
2. 11 Elizabeth Polyakov 14.40h Madison
3. 10 Tien Lam 14.42h Franklin
4. 9 Melieah Hayes-Tanner 14.81h PR Roosevelt
5. 11 Randaia Carpenter 14.86h Roosevelt
6. 11 Erika Decklar 15.01h Franklin
7. 11 Sara Huynh 15.12h Franklin
10 Audrey Caso DNS Madison
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Polyakov 29.34h SR Madison
2. 11 Randaia Carpenter 30.03h Roosevelt
3. 9 Anya Schooler 30.51h PR Roosevelt
4. 10 Tien Lam 30.52h SR Franklin
5. 9 Melieah Hayes-Tanner 30.75h PR Roosevelt
6. 11 Erika Decklar 31.06h Franklin
7. 10 Emma Gillooly 31.07h SR Madison
8. 10 Audrey Caso 31.65h Madison
9. 10 Sophie Casey 32.06h Madison
11 Angelina Templeman DNS Franklin
11 Sara Huynh DNS Franklin
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Anya Schooler 1:08.38h Roosevelt
2. 10 Emma Gillooly 1:09.82h PR Madison
3. 11 Erika Decklar 1:13.72h Franklin
4. 11 Sara Huynh 1:14.12h Franklin
5. 9 Jackie Solomon 1:14.49h Madison
6. 10 Sophie Casey 1:16.71h Madison
11 Angelina Templeman DNS Franklin
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Eleanor Tetreault 2:27.44h Franklin
2. 12 Delaney Hartmann 2:27.96h Franklin
3. 10 Delaney Griffin 2:31.45h Franklin
4. 12 Rosemary Elliot 2:39.67h PR Franklin
5. 10 Kennedy Koenig 3:02.29h PR Madison
6. 10 Carson Flores 3:10.85h Madison
10 Kate Vogel DNS Madison
1500 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Rosemary Elliot 5:19.31h Franklin
2. 10 Clara Miller 5:47.61h Franklin
3. 12 Naima Gandzadi 5:52.75h Madison
4. 10 Kennedy Koenig 5:56.95h PR Madison
5. 10 Carson Flores 6:12.76h Madison
10 Kate Vogel DNS Madison
3000 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Eleanor Tetreault 11:08.03h PR Franklin
2. 10 Delaney Griffin 11:41.03h PR Franklin
3. 12 Emma Harbison 12:23.25h Franklin
4. 9 Breanna Decker 12:26.06h PR Franklin
5. 9 Elena Farr 12:33.43h PR Franklin
6. 12 Naima Gandzadi 12:48.37h SR Madison
10 Kate Vogel DNS Madison
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Alyssa Faulk 17.62h Madison
2. 10 Grey Rankin Williamson 18.74h Madison
3. 12 Diona Davis 19.48h Franklin
4. 11 Maya Horten 19.59h Franklin
5. 12 Kata Winkler 20.34h Franklin
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Alyssa Faulk 51.72h Madison
2. 10 Rosie Folger-vent 55.02h PR Madison
3. 10 Grey Rankin Williamson 57.86h SR Madison
4. 11 Maya Horten 57.97h Franklin
5. 12 Diona Davis 59.07h Franklin
12 Kata Winkler DNS Franklin
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Erica Decklar 54.16h Franklin
2 Audrey Caso 55.00h Madison
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Satear Keo 4:34.62h Franklin
2 Audrey Caso 4:51.05h Madison
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Ahliah Nordstrom 32-07.00 PR Roosevelt
2. 10 Sierra Greely 30-03.00 Roosevelt
3. 12 Kathya Suria 29-01.00 Franklin
4. 11 Siulai Fifita 29-00.50 SR Roosevelt
5. 11 Kelvine Kabale 26-10.00 SR Madison
6. 12 Kata Winkler 25-00.00 PR Franklin
7. 10 Lily Rupp 23-10.50 Madison
8. 10 Roxie Louis 21-09.00 Madison
9. 9 Dore Young 21-06.00 Franklin
10. 9 Jade Zenor 20-00.00 Franklin
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Ahliah Nordstrom 96-00 PR Roosevelt
2. 10 Lily Rupp 91-03 Madison
3. 12 Mele Kavapalu 85-04 Madison
4. 12 Kathya Suria 74-04 Franklin
5. 10 Litzi Molina 73-07 Roosevelt
6. 10 Roxie Louis 69-07 Madison
7. 11 Siulai Fifita 69-05 Roosevelt
8. 10 Stella Feuerborn 69-00 SR Madison
9. 9 Dore Young 53-07 Franklin
10. 9 Jade Zenor 50-09 Franklin
11. 10 Alyssa Reed 38-00 Franklin
Javelin - 600g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kelvine Kabale 108-06 SR Madison
2. 10 Lily Rupp 91-08 Madison
3. 10 Ahliah Nordstrom 82-05 PR Roosevelt
4. 12 Mele Kavapalu 77-05 Madison
5. 12 Breanna Mizee 76-04 Roosevelt
6. 10 Sierra Greely 74-05 Roosevelt
7. 12 Charmane Bingham 73-07 PR Franklin
8. 12 Kathya Suria 71-04 Franklin
9. 10 Roxie Louis 67-08 PR Madison
10. 9 Aurora Lawson 63-04 Franklin
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Rosie Folger-vent 4-10.00 Madison
2. 9 Logan Kary 4-07.00 PR Franklin
3. 9 Loghan Miller 4-07.00 PR Franklin
4. 10 Stella Feuerborn 4-05.00 Madison
5. 9 Sydney Nguyen 4-03.00 Franklin
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Rosie Folger-vent 9-08.00 PR Madison
2. 11 Sadie Brown 6-06.00 PR Franklin
3. 11 Elsa Naimo 5-06.00 SR Franklin
9 Mary Nguyen NH Franklin
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Polyakov 14-04.00 PR Madison
2. 11 Cameron Strong 14-03.25 Franklin
3. 9 Logan Kary 13-06.50 Franklin
4. 10 Vivian Tran 13-00.00 Franklin
5. 10 Sophie Casey 12-09.50 Madison
6. 12 Kata Winkler 12-05.00 Franklin
7. 10 Emma Gillooly 12-02.50 Madison
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Rosie Folger-vent 33-00.00 PR Madison
2. 9 Loghan Miller 31-00.50 PR Franklin
3. 11 Cameron Strong 30-01.00 Franklin
4. 10 Vivian Tran 29-08.00 Franklin
5. 12 Mele Kavapalu 27-07.00 Madison
6. 12 Kata Winkler 27-06.25 PR Franklin
7. 10 Stella Feuerborn 27-05.50 Madison
8. 12 Diona Davis 26-09.50 Franklin