Mens Results
X 100 Meters - Varsity - Prelims
1. 12 Thomas Peterson 11.14a Central
2. 11 Hunter Mattson 11.25a Corvallis
3. 12 Mitchell Grigsby 11.27a Crescent Valley
4. 10 Nathaniel Maddox 11.46a Lebanon
5. 12 Colton Harle 11.48a Silverton
6. 12 Gabe Kerlegan 11.57a South Albany
7. 12 Nathan Bosquez 11.68a Woodburn
8. 11 JJ Roper 11.70a South Albany
9. 12 Greg Scherer 11.75a South Albany
10. 10 Trey Adams 11.77a Crescent Valley
11. 12 Chad Nissen 11.85a Lebanon
12. 12 Austin Sprenger 11.86a Lebanon
13. 11 Casey Brown 11.90a Central
14. 11 Justin Huxel 11.91a Dallas
15. 10 Austin Wheeler 11.95a Corvallis
16. 9 Jaxon Hutchinson 11.98a Central
17. 10 Arturo Vera 12.54a Woodburn
11 Alex Anglemier SCR Corvallis
X 200 Meters - Varsity - Prelims
1. 11 Hunter Mattson 22.62a Corvallis
2. 12 Thomas Peterson 22.80a Central
3. 12 Travis Sinn 23.09a Silverton
4. 9 Talanoa Hufanga 23.12a Crescent Valley
5. 12 Allen Huang 23.28a Crescent Valley
7. 10 Cole Sipos 23.48a Lebanon
6. 12 Colton Harle 23.75a Silverton
8. 10 Nathaniel Maddox 23.77a Lebanon
9. 12 Gabe Kerlegan 23.82a South Albany
10. 10 Austin Haskett 23.88a Silverton
11. 11 Neal van Tamelen 24.00a Crescent Valley
12. 12 Igor Hubenya 24.06a South Albany
13. 12 Greg Scherer 24.16a South Albany
14. 11 Casey Brown 24.23a Central
15. 11 Justin Huxel 24.37a Dallas
16. 12 Chad Nissen 24.40a Lebanon
17. 12 Isaak Tichenor 24.41a Dallas
18. 9 Jaxon Hutchinson 24.64a Central
19. 11 Jonathan Rodriguez 25.79a Corvallis
11 Lance Peterson SCR Corvallis
X 400 Meters - Varsity - Prelims
1. 12 Travis Sinn 51.28a Silverton
2. 9 Talanoa Hufanga 51.73a Crescent Valley
3. 12 Gareth Jones 51.95a Corvallis
4. 10 Cole Sipos 52.04a Lebanon
5. 12 Allen Huang 52.17a Crescent Valley
7. 10 Isaac Wilson 52.25a Crescent Valley
8. 11 Nick Burgett 52.49a Central
6. 10 Joey Stroup 53.10a Lebanon
9. 10 Antonio Rincon 53.14a Central
10. 12 Isaak Tichenor 53.33a Dallas
11. 12 Igor Hubenya 53.37a South Albany
12. 12 Sean Ketsdever 54.49a South Albany
13. 11 Brandon Bates 54.72a Silverton
14. 9 Isaac Burgett 55.09a Central
15. 12 Aaron Elliott 55.48a Silverton
16. 12 Christian Andrade 56.15a Woodburn
17. 12 Elias Shearer 56.44a South Albany
18. 10 Thomas Upper 56.85a Corvallis
19. 10 Johnathan Bennett 57.21a Dallas
X 800 Meters - Varsity - Prelims
1. 12 Alex Smith 2:03.27a Crescent Valley
2. 12 Maclean Panshin 2:03.81a Corvallis
4. 11 Sam Roth 2:03.83a Silverton
5. 12 Collin Tracy 2:04.34a Lebanon
7. 10 Brian Cebra 2:06.84a Corvallis
8. 12 Eddie Bravo 2:07.77a Woodburn
9. 9 Bradley Johnston 2:08.82a South Albany
10. 10 Andy Ellingson 2:09.16a Woodburn
11. 9 Aaron Padilla 2:09.69a Central
3. 12 Matthew McGowen 2:09.78a Crescent Valley
6. 11 Juan Rivera 2:10.10a Central
12. 11 Cody Tilgner 2:10.22a Dallas
13. 11 Tucker Peterson 2:11.06a South Albany
14. 11 Stephen Chenard 2:11.91a Crescent Valley
15. 10 Matt Raines 2:13.74a Central
16. 11 Tyler Whittaker 2:15.06a South Albany
17. 12 Christian Andrade 2:24.72a Woodburn
X 110m Hurdles - 39" - Varsity - Prelims
1. 12 David Evans 15.21a Lebanon
2. 11 John Bates 15.21a Lebanon
3. 10 Brock Rogers 15.27a Silverton
4. 12 Tyler Romeo 15.93a Lebanon
5. 12 Alex Quinn 16.07a Central
7. 12 Tyson Adams 16.12a Crescent Valley
6. 10 Cody Webb 16.49a Dallas
8. 11 Charles Martin 16.56a South Albany
9. 10 Jacob Deming 17.01a Dallas
10. 12 Kobe Metzger 17.32a Central
11. 10 Jacob Collins 18.72a Dallas
12. 9 Sunwoo Kim 19.04a Crescent Valley
13. 10 Brandon Hobson 19.07a Woodburn
14. 11 Dustin Garrish 19.33a South Albany
15. 10 AJ Morales 19.50a Central
X 300m Hurdles - 36" - Varsity - Prelims
1. 10 Isaac Wilson 42.39a Crescent Valley
2. 10 Brock Rogers 42.47a Silverton
3. 12 David Evans 42.50a Lebanon
4. 11 Charles Martin 42.50a South Albany
5. 12 Levi Atkinson 42.99a Crescent Valley
6. 9 Josh Dickson 43.02a Central
7. 10 Jacob Deming 43.09a Dallas
8. 12 Alex Quinn 43.33a Central
9. 10 Vasiliy Altuhov 43.93a Lebanon
10. 12 Grant Tallon 44.15a Dallas
11. 12 Mohamed Eltelbany 44.18a Central
12. 11 Dustin Garrish 45.41a South Albany
13. 10 Tanner Hlavinka 46.21a Dallas
14. 10 Jackson Hoene 46.72a Lebanon
15. 9 Sunwoo Kim 46.76a Crescent Valley
16. 10 Brandon Hobson 47.62a Woodburn
17. 11 Theodore Gorchels 47.64a Corvallis
X Shot Put - 12lb - Varsity - Prelims
1. 11 Zack Short 58-06.00 Lebanon
2. 12 Court Hammond 48-01.50 Crescent Valley
3. 12 Max Lydum 47-10.50 Central
4. 12 Andrew Iademarco 47-07.00 Corvallis
5. 12 Cole Ballinger 44-10.25 Silverton
6. 11 Brett Rowden 44-08.50 Dallas
7. 12 Christian Stevens 43-11.00 Crescent Valley
8. 12 Arturo Leon 42-06.00 Woodburn
9. 10 Jose Gomez 42-05.75 South Albany
10. 10 Tanner Hemzacek 41-07.25 South Albany
11. 11 Brett Miller 41-02.25 Silverton
12. 10 Noah Seumalo 41-01.25 Corvallis
13. 12 Timethy Reith 41-00.00 Corvallis
14. 11 Jay Seymore 40-08.75 South Albany
15. 11 Samuel Cole 40-08.25 Central
16. 12 Cole Chandler 40-06.50 Silverton
17. 12 Jesse Wilcoxon 39-00.00 Dallas
18. 10 Will Macy 38-09.00 Crescent Valley
19. 10 Kyle Aklin 36-07.00 Central
20. 10 Abraham Robles 36-02.50 Woodburn
21. 12 Izaiya Taylor 36-00.00 Lebanon
22. 11 Alexander Hunt 35-09.00 Woodburn
X Discus - 1.6kg - Varsity - Prelims
1. 11 Zack Short 167-06 Lebanon
2. 12 Christian Stevens 136-08 Crescent Valley
3. 11 Kyle Miller 128-04 Central
3. 11 Xander Turkins 128-04 South Albany
5. 12 Izaiya Taylor 127-00 Lebanon
6. 12 Tyler Kelsch 122-02 South Albany
7. 11 Will Bates 121-10 Central
8. 11 Bryce Dickerson 120-06 South Albany
9. 10 Shon Ackermann 119-11 Silverton
10. 11 Samuel Cole 118-02 Central
11. 10 Will Macy 117-03 Crescent Valley
12. 12 Andrew Iademarco 116-01 Corvallis
13. 11 Brett Rowden 109-10 Dallas
14. 10 Noah Seumalo 109-00 Corvallis
15. 12 Arturo Leon 107-10 Woodburn
16. 12 Timethy Reith 106-09 Corvallis
17. 12 Court Hammond 104-00 Crescent Valley
18. 12 Brandon Santana 101-08 Lebanon
19. 10 Collin Walker 97-06 Silverton
20. 11 Nicholas Waite 93-04 Woodburn
21. 12 Cole Ballinger 92-02 Silverton
22. 11 Alexander Hunt 91-01 Woodburn
X Javelin - 800g - Varsity - Prelims
1. 11 John Bates 189-03 Lebanon
2. 11 Zack Short 170-05 Lebanon
3. 10 Calvin Roskelley 159-04 South Albany
4. 10 Harry Broadus 158-09 Dallas
5. 11 Kyle Thompson 155-02 South Albany
6. 12 Doug Clem 151-11 Central
7. 10 Jacob Ronco 148-09 Dallas
7. 10 Zack Leverich 148-09 South Albany
9. 11 Chance Cline-Duty 146-10 Lebanon
10. 12 Wyatt Crofts 142-11 Silverton
11. 11 Samuel Cole 141-07 Central
12. 10 Austin Haskett 140-10 Silverton
13. 10 Collin Walker 139-03 Silverton
14. 12 Ryan Hewes 122-00 Corvallis
15. 11 Alfredo Diaz-Rodarte 116-01 Central
16. 10 Will Macy 108-08 Crescent Valley
17. 11 Aaron Beck 100-10 Crescent Valley
18. 11 Nicholas Waite 90-05 Woodburn
11 Johnathan Link ND Crescent Valley
11 Lance Peterson ND Corvallis
11 Alex Anglemier ND Corvallis
X Long Jump - Varsity - Prelims
1. 11 John Bates 20-09.00 Lebanon
2. 11 JJ Roper 19-10.00 South Albany
3. 12 Tyler Romeo 19-08.50 Lebanon
4. 12 Logan Munson 19-02.75 Silverton
5. 11 Neal van Tamelen 19-02.00 Crescent Valley
6. 12 Colton Harle 19-01.75 Silverton
7. 10 Peter Mason 18-10.25 Central
8. 10 Aaron White 18-08.25 Dallas
9. 11 Edwin Zamora 18-06.00 Woodburn
10. 10 Johnathan Bennett 18-01.25 Dallas
11. 11 Devyn Exceen 18-01.00 South Albany
12. 10 Thomas Upper 18-00.00 Corvallis
13. 11 Isaac Short 17-09.25 Dallas
14. 10 Arturo Vera 17-08.25 Woodburn
15. 12 Jacob Dettwyler 17-07.50 Silverton
16. 11 Ian Oberst 17-06.50 Central
17. 11 Tiger Hu 17-04.00 Crescent Valley
12 Devon Rawles FOUL Crescent Valley
11 Gabe Dickson ND Central
X Triple Jump - Varsity - Prelims
1. 12 Tyler Romeo 41-04.50 Lebanon
2. 10 Aaron White 41-04.00 Dallas
3. 11 John Bates 41-01.50 Lebanon
4. 12 Kaj Bansen 40-04.50 Central
5. 12 Logan Munson 40-04.00 Silverton
6. 12 Devon Rawles 39-06.00 Crescent Valley
6. 11 Edwin Zamora 39-06.00 Woodburn
8. 11 Tiger Hu 39-01.50 Crescent Valley
9. 11 Charles Martin 38-09.50 South Albany
10. 11 Luke Elliott 38-07.75 Lebanon
11. 11 Isaac Short 38-07.50 Dallas
12. 11 Neal van Tamelen 38-06.25 Crescent Valley
13. 9 Josh Dickson 37-08.50 Central
14. 12 Cole Chandler 37-05.25 Silverton
15. 12 Andrew Hinkle 37-01.50 Silverton
16. 11 Devyn Exceen 36-07.00 South Albany
16. 10 Thomas Upper 36-07.00 Corvallis
18. 10 Arturo Vera 36-06.00 Woodburn
19. 12 Grant Tallon 35-11.25 Dallas
9 Joseph Cook FOUL Central
Womens Results
X Girls 100 Meters - Varsity - Prelims
1. 10 Inna Demchuk 12.76a South Albany
2. 10 Mylene Gorzynski 12.81a Corvallis
4. 10 Rachel DeVyldere 12.98a South Albany
7. 10 Josee Pearlson 13.02a Corvallis
3. 12 Kacey Little 13.15a Crescent Valley
5. 12 Ali Boehme 13.18a South Albany
6. 12 Rachelle Locey 13.24a Corvallis
8. 11 Hailey Satyna 13.24a Silverton
9. 10 Natalia Corbitt 13.29a Crescent Valley
10. 9 Annie Croco 13.36a Lebanon
11. 10 Regann Gavin 13.36a Dallas
12. 10 Madi Arrington 13.43a Silverton
13. 9 Isabella Schrader 13.52a Crescent Valley
14. 9 Brylee Mead 13.68a Silverton
15. 9 Taegan Metzger 13.76a Central
16. 11 Alex Alvarez 13.83a Central
17. 9 Maddie Christenson 14.01a Lebanon
18. 10 Lillie Maddox 14.07a Lebanon
19. 9 Emily May 14.10a Dallas
20. 11 Emma Girod 14.23a Central
X 200 Meters - Varsity - Prelims
1. 10 Mylene Gorzynski 26.64a Corvallis
2. 12 Kacey Little 27.09a Crescent Valley
3. 10 Inna Demchuk 27.24a South Albany
4. 10 Desiree Sinn 27.26a Silverton
5. 10 Josee Pearlson 27.30a Corvallis
6. 11 Hailey Satyna 27.51a Silverton
7. 10 Rachel DeVyldere 27.55a South Albany
8. 9 Annie Croco 28.02a Lebanon
9. 10 Regann Gavin 28.07a Dallas
10. 12 Rachelle Locey 28.10a Corvallis
11. 10 Madi Arrington 28.17a Silverton
12. 10 Natalia Corbitt 28.22a Crescent Valley
13. 9 Isabella Schrader 28.35a Crescent Valley
14. 9 Hannah Kerlegan 28.65a South Albany
15. 12 Kayla Stevens 29.35a Central
16. 9 Taegan Metzger 29.64a Central
17. 11 Emma Girod 29.68a Central
18. 9 Emily May 29.78a Dallas
X 400 Meters - Varsity - Prelims
1. 10 Mylene Gorzynski 1:00.45a Corvallis
3. 9 Bethanie Altamirano 1:02.39a Central
5. 11 Clea Poklemba 1:02.52a Corvallis
2. 11 Nicole Niskanen 1:02.81a South Albany
4. 10 Desiree Sinn 1:02.83a Silverton
7. 10 Samantha Sinn 1:02.90a Silverton
6. 9 Emma Smith 1:04.17a Crescent Valley
8. 10 Danika Thayer 1:04.40a Crescent Valley
9. 9 Vanessa Taylor 1:04.53a Crescent Valley
10. 9 Ellie Harding 1:05.26a Corvallis
11. 12 Kayla Stevens 1:05.67a Central
12. 9 Hannah Kerlegan 1:05.90a South Albany
13. 11 Sara Maddox 1:07.81a Lebanon
14. 9 Jastyn Shilts 1:07.99a Lebanon
X 800 Meters - Varsity - Prelims
1. 12 Justine Feist 2:27.87a Corvallis
4. 10 Christina Hollon 2:28.68a Crescent Valley
7. 10 Stephanie Zitzelberger 2:30.11a Silverton
2. 11 Maddie Fuhrman 2:30.33a Silverton
3. 10 Nessa Meade 2:30.64a Crescent Valley
5. 10 Sarah Kenyon 2:30.86a Lebanon
8. 9 Joanna Bomber 2:31.17a Corvallis
6. 9 Kela Leamy 2:31.48a Crescent Valley
9. 12 Lizzy Ellingson 2:31.56a Woodburn
10. 11 Jamie Smith 2:31.90a Central
11. 10 Taylor Hurley 2:31.99a Corvallis
12. 11 Stephanie Dilbone 2:35.29a South Albany
13. 10 Katherine Meyr 2:39.45a Lebanon
14. 12 Valeria Vazquez-Trejo 2:42.83a Silverton
15. 10 Annette Rodriguez 2:43.58a Woodburn
16. 12 Alena Voss 2:45.51a Dallas
17. 9 Alyssa Garner 2:50.44a Dallas
18. 12 Hanna Brown 2:53.44a Central
19. 12 Daisy Chavez 2:55.87a Central
X 100m Hurdles - 33" - Varsity - Prelims
1. 12 Allyson Ridling 15.61a Silverton
2. 12 Camille Miedema 15.74a Corvallis
3. 11 Tabatha Mikkelsen 16.03a South Albany
4. 10 Inna Demchuk 16.56a South Albany
5. 10 Stefani Tallon 16.75a Dallas
7. 11 Baylie Cameron 17.07a Silverton
6. 9 Kinsey Freeman 17.39a Corvallis
8. 9 Annie Taylor 18.06a Central
9. 9 Jenifer Webb 18.10a Dallas
10. 11 Kylie Doman 18.21a Woodburn
11. 12 Nereida Garcia 18.43a Central
12. 11 Tess Rosecrans 18.48a Crescent Valley
13. 11 Morgan Stewart 18.68a Lebanon
14. 10 Elizabeth Meyr 19.08a Lebanon
15. 12 Heather Daly 19.11a Crescent Valley
16. 11 Elisia Harder 19.52a Crescent Valley
17. 11 Anna Ellestad 20.45a Central
12 Jenni Williams FS Lebanon
X 300m Hurdles - 30" - Varsity - Prelims
1. 12 Allyson Ridling 47.74a Silverton
2. 11 Tabatha Mikkelsen 47.94a South Albany
4. 11 Baylie Cameron 48.23a Silverton
3. 11 Nicole Niskanen 49.07a South Albany
5. 11 Naomi Howe 49.08a Dallas
6. 10 Stefani Tallon 50.21a Dallas
7. 11 Clea Poklemba 50.30a Corvallis
8. 12 Camille Miedema 50.69a Corvallis
9. 9 Kinsey Freeman 52.42a Corvallis
10. 9 Jenifer Webb 52.96a Dallas
11. 10 Elizabeth Meyr 53.07a Lebanon
12. 11 Kylie Doman 53.15a Woodburn
13. 11 Morgan Stewart 53.41a Lebanon
14. 10 Christina Hollon 53.71a Crescent Valley
15. 12 Nereida Garcia 54.63a Central
16. 9 Annie Taylor 54.92a Central
17. 11 Anna Ellestad 55.26a Central
12 Nina Schmitz SCR Crescent Valley
11 Elisia Harder SCR Crescent Valley
X Shot Put - 4kg - Varsity - Prelims
1. 12 Cheyenne Partlow 37-01.50 Silverton
2. 12 Megan Traeger 36-06.00 Silverton
3. 11 Kyleen Benz 35-10.25 Dallas
4. 12 Sai Tapasa 35-07.00 Central
5. 11 Lily Beck 35-04.75 Corvallis
6. 11 Tess Oster 34-10.00 Silverton
7. 10 Kiana Thompson 31-08.25 Woodburn
8. 12 Sierra Shepherd 31-01.50 Woodburn
9. 12 Alexis Hassenger 29-10.00 Lebanon
10. 11 Angie Anaya 29-02.00 South Albany
11. 11 Elisia Harder 28-06.50 Crescent Valley
12. 10 Savanna Christman 27-10.00 Lebanon
13. 10 Amelia Burgess 27-03.75 Dallas
14. 10 Jeidah Dezurney 26-00.00 Lebanon
15. 12 Aimee Gay 25-09.25 South Albany
15. 10 Kassydee Soto 25-09.25 South Albany
17. 9 Emily Todd 23-08.50 Central
18. 10 Leah Hutchinson 23-03.00 Central
19. 11 Nicole LeRoux 19-11.25 Crescent Valley
9 Allegra Perdicaro ND Crescent Valley
X Discus - 1kg - Varsity - Prelims
1. 11 Kyleen Benz 112-05 Dallas
2. 12 Ashley Doman 109-02 Woodburn
3. 12 Sierra Shepherd 104-08 Woodburn
4. 12 Megan Traeger 103-01 Silverton
5. 11 Lily Beck 102-02 Corvallis
6. 10 Savanna Christman 100-09 Lebanon
7. 12 Cheyenne Partlow 97-07 Silverton
8. 10 Jaeda Leggett 96-11 Silverton
9. 10 Amelia Burgess 96-10 Dallas
10. 12 Aimee Gay 95-11 South Albany
11. 12 Sai Tapasa 94-06 Central
12. 10 Tahnisha Manibusan 90-06 South Albany
13. 10 Isabell Topete 86-03 Dallas
14. 10 Kiana Thompson 83-03 Woodburn
15. 11 Katelyn McDaniel 82-06 South Albany
16. 11 Sheyenne White 81-00 Central
17. 9 Ellie Harding 80-06 Corvallis
18. 10 Heaven Reed 76-05 Central
19. 11 Nicole LeRoux 51-02 Crescent Valley
9 Allegra Perdicaro ND Crescent Valley
11 Natalie Thielen ND Crescent Valley
10 Jeidah Dezurney FOUL Lebanon
X Javelin - 600g - Varsity - Prelims
1. 12 Alexis Hassenger 128-03 Lebanon
2. 12 Danielle Remington 119-04 Dallas
3. 10 Katelyn Frederic 116-09 Lebanon
4. 11 Maddie Cox 116-02 Lebanon
5. 11 Tess Oster 108-06 Silverton
6. 12 Aaliyah Taylor 102-09 Crescent Valley
7. 10 Kayce McLaughlin 100-10 Silverton
8. 12 Rebekah Hickson 96-04 South Albany
9. 12 Grace Zander 93-01 Silverton
10. 10 Isabell Topete 92-04 Dallas
11. 11 Emma Platt 87-10 South Albany
12. 12 Hannah Nelson 87-00 Dallas
13. 10 Leah Hutchinson 86-03 Central
14. 11 Syrah Starnes 85-10 Corvallis
15. 12 Katie LaFevre 85-02 Corvallis
16. 12 Ashley Doman 84-08 Woodburn
17. 12 Andrea Gontvedt 82-06 Crescent Valley
18. 11 Vanessa Hufnagel 81-04 Crescent Valley
19. 12 Sierra Shepherd 81-03 Woodburn
20. 11 Elizabeth Oleman 81-00 South Albany
21. 12 Nereida Garcia 79-02 Central
22. 10 Kiana Thompson 72-10 Woodburn
23. 10 Lexy Anderson 72-02 Central
24. 9 Marisa Anglemier 69-10 Corvallis
X Long Jump - Varsity - Prelims
1. 12 Rachelle Locey 16-08.50 Corvallis
2. 11 Ashley Willcox 16-02.00 South Albany
3. 12 Taylor Knauss 15-11.00 Central
4. 11 Reba Hoffman 15-06.25 Central
5. 11 Clea Poklemba 15-05.50 Corvallis
6. 9 Maddie Christenson 15-00.25 Lebanon
7. 9 Vanessa Taylor 14-11.25 Crescent Valley
8. 10 Lillie Maddox 14-08.50 Lebanon
9. 9 Brylee Mead 14-07.50 Silverton
10. 12 Mckenna Chandler 14-04.50 Silverton
11. 12 Heather Daly 14-03.00 Crescent Valley
12. 12 Reagan Davis 14-01.75 Dallas
13. 12 Hannah Nelson 14-00.25 Dallas
14. 11 Makayla Kuenzi 13-11.00 Silverton
11 Irene Rhee ND Crescent Valley
10 Kayley Sayer FOUL Dallas
X Triple Jump - Varsity - Prelims
1. 12 Rachelle Locey 34-04.00 Corvallis
2. 11 Emma Ryan 34-01.25 Lebanon
3. 11 Ashley Willcox 32-10.25 South Albany
4. 12 Taylor Knauss 32-10.00 Central
5. 11 Irene Rhee 32-07.50 Crescent Valley
6. 10 Kayley Sayer 32-06.50 Dallas
7. 10 Halyna Hubenya 31-08.25 South Albany
8. 12 Heather Daly 31-02.75 Crescent Valley
9. 9 Ellie Harding 31-01.25 Corvallis
10. 9 Brylee Mead 30-09.50 Silverton
11. 12 Mckenna Chandler 30-08.50 Silverton
12. 12 Hannah Nelson 30-05.75 Dallas
13. 12 Isabella Nelson 29-10.25 Dallas
14. 11 Keighlee Riggan 28-07.25 Central
15. 10 Marin Plemmons 28-01.00 Crescent Valley
16. 11 Makayla Kuenzi 26-11.50 Silverton