Boys 100 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Dante Smith 11.00a Westview
2. 12 Richwill Duru 11.14a Westview
3. 12 Evan Brehm 11.17a Westview
4. 12 Mason Lewis 11.32a Southridge
5. 9 Keyvaun Eady 11.79a Southridge
6. 9 Jaxon Rotan 12.09a Southridge
200 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Josiah Carpenter 22.12a Southridge
2. 12 Dante Smith 22.14a Westview
3. 12 Evan Brehm 22.96a Westview
4. 12 Richwill Duru 23.03a Westview
5. 9 Simon Elliott 25.04a Southridge
6. 10 Jonathan Hill 25.14a Southridge
400 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Josiah Carpenter 50.07a Southridge
2. 10 Keizo Morgan 50.12a Westview
3. 12 Samori Toure' 52.99a Westview
4. 11 Jason Rucker 54.39a Westview
5. 9 Simon Elliott 56.29a Southridge
11 Kieran Halewyn DNS Southridge
400 Meters - Relay Split Varsity - Finals x
1. 10 Keizo Morgan 51.5 Westview
1. 9 Brady Sledd 53.5 Westview
1. 11 Kurtis Franklin 54.3 Westview
1. 9 Jackson Jolie 56.3 Westview
800 Meters Varsity - Finals x
1. 9 Brady Sledd 2:03.14a Westview
2. 12 Silas Milner 2:03.19a Southridge
3. 12 Zack Jolie 2:04.99a Westview
4. 12 Brandon Schrock 2:05.12a Southridge
5. 11 Joshua Flaig 2:08.77a Westview
6. 11 Eirik Haugbro 2:09.98a Southridge
10 Trevor Ross DNS Westview
1500 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Nathaniel Mann 4:20.83a Southridge
2. 11 Eirik Haugbro 4:26.34a Southridge
3. 12 Santiago Tobon 4:29.07a Southridge
4. 11 Kieran Halewyn 4:31.02a Southridge
5. 11 Cullen Allard 4:37.00a Southridge
6. 11 Garrett Willis 4:38.67a Southridge
7. 10 Aaron Sorenson 4:40.23a Southridge
8. 10 Trevor Ross 4:43.29a Westview
3000 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Daniel Olson 9:43.86a Southridge
2. 12 Travis Leadbetter 9:45.43a Southridge
3. 9 Elliot Drew 9:52.87a Southridge
4. 12 Santiago Tobon 9:55.44a Southridge
5. 9 Brandon Christensen 10:05.43a Westview
6. 11 Garrett Willis 10:07.18a Southridge
7. 9 Nicholas LaPlante 10:07.28a Southridge
8. 10 David Gasper 10:08.77a Westview
9. 10 Austin Kreiter 10:13.72a Southridge
10. 11 Cullen Allard 10:22.63a Southridge
11. 11 Benjamin Asbury 10:22.85a Westview
12. 9 Jaekob Elliott 10:54.25a Southridge
13. 10 Daniel Oppenlander 10:54.93a Westview
14. 9 Christian Larimer 10:56.65a Westview
15. 9 Jeff Huang 11:08.50a Westview
16. 10 Nikhil Sajeev 11:36.06a Westview
17. 10 Jeremy Burch 11:42.28a Westview
18. 11 Andrew Young 11:50.04a Westview
19. 11 Dennis Pang 12:03.95a Westview
20. 11 Peter Moshinsky 12:10.24a Westview
21. 9 Chaitanya Dikkala 12:10.49a Westview
22. 11 Cameron Batchelor 12:27.85a Westview
23. 11 Brandon Kho 12:41.78a Westview
9 Lucas Cruz DNS Westview
10 Jacob Chvatal DNS Westview
9 Leon Farhaj DNS Westview
10 Cody Kleinsmith DNS Westview
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals x
1. 12 Eric Garske 16.19a Southridge
2. 9 Keyvaun Eady 16.22a Southridge
3. 11 Isaiah Daniels 17.39a Westview
4. 12 Cody Stensrud 17.47a Southridge
5. 10 Lawrence Takemoto 17.79a Southridge
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals x
1. 9 Keyvaun Eady 41.19a Southridge
2. 12 Eric Garske 43.57a Southridge
3. 12 Cody Stensrud 44.44a Southridge
4. 11 Isaiah Daniels 48.13a Westview
10 Morgan Bakker DNS Westview
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 41.67a Westview
2. - 43.28a Southridge
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 3:35.92a Westview
2. - 3:39.82a Southridge
Shot Put - 12lb Varsity - Finals x
1. 12 Ollie Klotzbach 49-06.00 Southridge
2. 10 Justin Babcock 47-06.50 Westview
3. 10 Ja'Quay Rucker 39-05.00 Westview
4. 12 Reilly McNulty 37-05.00 Westview
5. 10 Luke Kosmowski 36-03.00 Southridge
6. 10 Jonathan Montemayor 35-00.00 Southridge
Discus - 1.6kg Varsity - Finals x
1. 10 Justin Babcock 133-05 Westview
2. 9 Amanaki Fahina 114-07 Westview
3. 12 Ruben Tapia Hurtado 109-04 Westview
4. 12 Eric Fischer 102-06 Southridge
5. 12 Caden Johnsen 99-04 Southridge
6. 12 Ollie Klotzbach 95-01 Southridge
Javelin - 800g Varsity - Finals x
1. 10 Ken Funderburg 129-00 Westview
2. 9 Kade Hustler 125-08 Southridge
3. 11 Kurtis Franklin 125-07 Westview
4. 12 Caden Johnsen 122-02 Southridge
5. 10 Cade Clarke 120-11 Southridge
6. 12 Ido Almog 113-02 Westview
High Jump Varsity - Finals x
1. 10 Kaden Barrowcliff 5-04.00 Westview
2. 11 Dominic Chiari 5-04.00 Southridge
12 Michael Seng NH Southridge
11 Alex Lee NH Southridge
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 10 Cole Shearer 11-06.00 Westview
2. 10 Anthony Xanthos 10-06.00 Westview
2. 11 Ronny Pham 10-06.00 Southridge
4. 11 Anthony Willins 10-06.00 Westview
5. 11 Roy Anderson 9-06.00 Southridge
6. 11 Soeren Beermann 9-00.00 Southridge
Long Jump Varsity - Finals x
1. 12 Mason Lewis 19-11.50 Southridge
2. 11 Alex Lee 18-11.00 Southridge
3. 12 Boice Wong 18-05.50 Southridge
4. 10 Eric Anderson 17-11.00 Westview
5. 12 Alec Nagaoka 17-09.25 Westview
6. 11 Harrison Zabel 17-03.50 Westview
Triple Jump Varsity - Finals x
1. 12 Mason Lewis 39-02.50 Southridge
2. 11 Alex Lee 38-08.50 Southridge
3. 10 Eric Anderson 38-01.00 Westview
4. 10 Kaden Barrowcliff 37-05.50 Westview
5. 10 Bradley Gore 36-09.50 Westview
6. 12 Boice Wong 35-01.00 Southridge
Girls 100 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Sofia Riverman 13.16a Southridge
2. 12 Riley Hackley 13.17a Westview
3. 9 Caraline Ostlie 13.57a Southridge
4. 9 Olivia Leavitt 13.69a Westview
5. 10 Kiley O'Connor 13.81a Southridge
6. 10 Aoi Nagasaka 13.86a Westview
200 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Riley Hackley 27.04a Westview
2. 12 Bria Thames 27.81a Westview
3. 11 Sofia Riverman 27.96a Southridge
4. 9 Cindy Wang 29.11a Westview
5. 10 Kiley O'Connor 29.51a Southridge
11 Payton O' Billovich DNS Southridge
400 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Taylor Chiotti 57.82a Southridge
2. 10 Katelyn Middleton 1:02.59a Westview
3. 9 Cindy Wang 1:07.20a Westview
4. 10 Jenna Jula 1:07.85a Westview
5. 12 Cassie Kiene 1:10.72a Southridge
400 Meters - Relay Split Varsity - Finals x
10 Isabelle Marcantuono 62.4 Westview
1. 10 Katelyn Middleton 63.6 Westview
12 Riley Hackley 64.8 Westview
11 Nyrie Cole 65.5 Westview
800 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Samantha Bowen 2:24.32a Southridge
2. 10 Isabelle Marcantuono 2:25.72a Westview
3. 12 Kylie Russell 2:27.29a Southridge
4. 11 Maiya Buettner-Johansen 2:30.91a Southridge
5. 11 Kelsey Kuhns 2:36.68a Westview
6. 10 Dierdre McKay 2:37.10a Westview
1500 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Holly LaPlante 5:03.34a Southridge
2. 11 Kelsey Kuhns 5:14.44a Westview
3. 10 Dierdre McKay 5:19.01a Westview
4. 11 Kaylee Kitayama 5:22.68a Southridge
5. 12 Laura White 5:37.06a Westview
6. 11 Katherine Huiskes 5:38.45a Westview
9 Kylie Ridge DNS Southridge
11 Maiya Buettner-Johansen DNS Southridge
10 Maryann Lindbloom DNS Southridge
3000 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Kaylee Kitayama 11:39.46a Southridge
2. 12 Elle Walton 11:44.10a Southridge
3. - Meredith McMahon 11:47.82a Southridge
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals x
1. 11 Nicole Kiley 15.40a Westview
2. 11 Katja Berger 16.00a Southridge
3. 11 Casey Mendoza 17.07a Westview
4. 10 Aoi Nagasaka 17.12a Westview
5. 10 Skyler Blair 17.21a Southridge
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals x
1. 10 Skyler Blair 47.96a Southridge
2. 11 Katja Berger 48.36a Southridge
3. 11 Casey Mendoza 51.92a Westview
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 51.33a Southridge
2. - 51.51a Westview
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 4:17.21a Westview
2. - 4:21.58a Southridge
Shot Put - 4kg Varsity - Finals x
1. 12 Kierstin Vickers 37-02.50 Southridge
2. 11 Ariel Spinks 29-05.00 Southridge
3. 12 Lauren Guidry 28-04.50 Southridge
4. 10 Michelle Tapia Hurtado 27-04.00 Westview
5. 10 Miryana Chirimwami 26-02.00 Westview
6. 11 Laila Kayfes 20-06.00 Westview
Discus - 1kg Varsity - Finals x
1. 12 Kylie Myers 105-08 Southridge
2. 12 Kierstin Vickers 102-03 Southridge
3. 11 Grace Taylor 97-08 Southridge
4. 12 Stephanie Aguilar 69-07 Westview
5. 10 Michelle Tapia Hurtado 67-10 Westview
6. 10 Jessica Graham 52-09 Westview
Javelin - 600g Varsity - Finals x
1. 12 Kylie Myers 116-00 Southridge
2. 11 Grace Taylor 108-08 Southridge
3. 12 Summer Sorenson 92-02 Southridge
4. 10 Natalie Brown 87-00 Westview
5. 11 Samantha Cuellar Pedrisco 85-08 Westview
6. 10 Jessica Graham 80-00 Westview
High Jump Varsity - Finals x
1. 11 Courtney Walker 4-08.00 Westview
2. 10 Payton Stewart 4-08.00 Southridge
3. 11 Rebekah Rygh 4-04.00 Southridge
3. 11 Payton O' Billovich 4-04.00 Southridge
5. 11 Iremayowa Olopade 4-04.00 Westview
6. 10 Alexia Wong 4-02.00 Westview
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 11 Rebekah Rygh 8-06.00 Southridge
2. 12 Emily Kwong 8-00.00 Westview
3. 11 Issabell Melz 7-06.00 Southridge
4. 9 Claudia Boyd 7-00.00 Westview
5. 12 Jessica Maddox 7-00.00 Westview
6. 10 Tianna Harakey 6-06.00 Southridge
Long Jump Varsity - Finals x
1. 11 Katja Berger 16-10.00 Southridge
2. 12 Bria Thames 16-00.50 Westview
3. 11 Sarah Leitner 15-02.25 Westview
4. 9 Olivia Leavitt 14-00.75 Westview
5. 11 Sara Smith 13-11.50 Southridge
6. 11 Kalina Forster 13-08.50 Southridge
Triple Jump Varsity - Finals x
1. 12 Bria Thames 36-05.00 Westview
2. 11 Sarah Leitner 32-04.25 Westview
3. 11 Ariel Spinks 29-07.00 Southridge
4. 12 Thordis Jonsdottir 29-06.00 Southridge
5. 9 Olivia Leavitt 29-04.75 Westview
6. 11 Tori Harman 26-09.50 Southridge