South Eugene Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.19 | Elise Unruh-thomas | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
12.93 | SB | Sasha Eustis | 21st | Finals H1 | Complete Results |
13.27 | Devyn Simmons | 41st | Finals H1 | Complete Results | |
1500 Meter Run | |||||
5:02.73 | SB | Anna Tavakolian | 30th | Finals H1 | Complete Results |
5:08.93 | Arenaria Cramer | 43rd | Finals H1 | Complete Results | |
One Mile Run | |||||
4:54.06 | SB | Madison Elmore | 5th | Finals H1 | Complete Results |
3000 Meter Run | |||||
10:45.24 | Kate Bouse | 18th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
15.28 | Taylor Chocek | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
17.83 | Clara Snelling | 45th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
49.41 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:51.53 | SB | Relay Team | 17th | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:58.38 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Distance Medley Relay | |||||
12:30.76 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
5-5 | Grace Proudfoot | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
5-2 | Taylor Chocek | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
16-6.25 | Catherine Touchette | 17th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
12-3 | SB | Maya Kaperick | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
101-1.75 | Laila Johansson | 26th | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
106-5 | Bella Moses | 28th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
33-2.5 | Laila Johansson | 30th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.84 | Gabe Wallace | 39th | Finals H1 | Complete Results | |
1500 Meter Run | |||||
4:04.09 | Ian Twyman | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4:15.93 | SB | Miles Lehman-winters | 40th | Finals H1 | Complete Results |
3000 Meter Run | |||||
8:49.61 | SB | Nate Tavakolian | 8th | Finals H1 | Complete Results |
9:01.63 | SB | Henry Anderson | 25th | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
46.25 | Relay Team | 29th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:38.11 | SB | Relay Team | 23rd | Finals H1 | Complete Results |
Distance Medley Relay | |||||
10:40.55 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
5-8 | Coyote Jones | 26th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-10.25 | Rhett Roberts | 40th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
41-5.5 | Jacob Trone | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
16-9 | SB | Simon Park | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
103-0 | Charles Richardson | 42nd | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
152-0 | SB | Eamon Gustafson | 32nd | Finals H1 | Complete Results |